Cześć!

Bardzo się cieszymy, że tu jesteście.

Nazywamy się Linda i Adam, i tworzymy zgrany życiowy, jak również częściowo zawodowy team. Częściowo – bo w materii zawodowej łączy nas fotografia, a poza nią każde z nas spełnia się w dramatycznie różnych sferach. Linda – jest psychologiem, Adam – pracuje w branży finansowej.

…ale fotografia to nie tylko coś, co zajmuje nas w charakterze pracy. To pasja, która nas łączy i dzieli, pochłania bez reszty i wywołała już niejeden pełen emocji, konstruktywny spór. Tak, jest to zdecydowanie pole naszej niezawodnej współpracy ale i satysfakcjonującej rywalizacji, która z pewnością żadnego z Was nie pozostawi bez udanych zdjęć.

Oboje uwielbiamy zdjęcia, które są bliskie Waszemu życiu, które pokazują świat, Wasze przeżycia, Waszą relację takimi jakimi są – bez zbędnej i nadmiernej ingerencji. Jesteśmy tam, gdzie powinniśmy być i w odpowiedniej chwili naciskamy migawkę, stąd współpracując z nami nie musicie się obawiać, że w trakcie zdjęć każda część Waszego ciała będzie musiała ułożyć się tak jak nigdy przedtem i nigdy potem – nie!

Najpiękniejsze fotografie powstają, gdy czujecie się komfortowo i swobodnie. Gdy jesteście u siebie, ze sobą, blisko.

Gorąco zapraszamy do kontaktu z nami. Z przeogromną przyjemnością spotkamy się z Wami na sesji narzeczeńskiej, rodzinnej, a także będziemy towarzyszyć Wam w dniu ślubu, uwieczniając każdą ważną chwilę. A wszystko to zawsze z przewagą reportażowego pazura.

Zapraszamy także do współpracy przy fotografowaniu wszelkich eventów – warsztatów, szkoleń, targów czy konferencji. Zaufało nam już wiele firm i organizacji pozarządowych, m.in. Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Progressive Partners, Stowarzyszenie WIOSNA (projekt Akademia Przyszłości, dokumentacja zorganizowanych wyjść dla dzieci), Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych ę (projekt Warszawa dla Początkujących).

Napisz do nas na kontakt@thedreamersstudio.com lub zadzwoń +48537275597